Katka
Novotná

Vzdělávání

V rámci vzdělávání poskytuji semináře, webináře a kurzy. Vlastním akreditaci MŠMT pro další vzdělávání pedagogických pracovníků.

Jaká vzdělávání nabízím?

Stejně jako u psychoterapií, i u mých vzdělávacích programů platí, že ke každému přistupuji individuálně a snažím se co nejvíc přizpůsobit jeho potřebám a přáním. Tomu odpovídá i má nabídka seminářů, webinářů a kurzu pozitivního rodičovství. Každého z nás pálí jiné téma a upřednostňuje jinou formu toho, jak se o problému dozvědět víc.

Semináře

Podívejte se na naši nabídku nejrůznějších seminářů na objednávku

Nabízím profesionální semináře pro rodiče, firmy, pedagogy a další veřejnost na různá témata. Semináře lze realizovat v mých prostorách, případě dojedu až k vám. Stačí si objednat vzdělávání dle vašich požadavků.

Katka Novotná - Semináře Claim BG
Katka Novotná - Webináře Claim BG

Webináře z pohodlí domova

Pro ty, kteří preferují online komunikaci, jsme připravili různé webináře.
Zvu vás na novou sérii interaktivních webinářů pro pedagogy i rodiče, které přináší nejnovější poznatky a praktické rady na témata spojená s výchovou a vzděláváním dětí. Stačí si objednat vzdělávání dle vašich požadavků individuálně nebo pro celou sborovnu.

Kurz pozitivního rodičovství

Pro rodiče je přichystaný speciální kurz
Rodičovství je nejtěžší práce, kterou každý rodič v životě má, a zároveň je to práce, na kterou jsme nejméně připraveni.“ Matthew R. Sanders, PhD., klinický psycholog, zakladatel programu Pozitivního rodičovství. Všichni rodiče se čas od času potýkají s problémy – a to je oblast, kde může Program pozitivního rodičovství pomoci.
 
Katka Novotná - Kurz pozitivního rodičovství​ Claim BG