Katka
Novotná

Psychoterapeutické služby

Dospělého i dětského klienta přijímám takového jaký je. S jeho problémy, názory i vizemi. I proto nabízím širokou škálu podpůrných služeb. Stačí si vybrat takovou, která vám nejvíc vyhovuje. Základem je duševní zdraví, spokojenost a vyrovnanost.

O psychoterapeutických službách

Představa, že psychoterapie je určená pouze lidem s duševním onemocněním, je mýtus. Psychoterapeutická podpora je potřebná v případech, kdy člověk není „nemocný“, ale “pouze” prochází obtížným životním obdobím a zkouškami. V rámci individuální psychoterapie nebo rodinného a výchovného poradenství nabízím systemickou práci na tématech, které klienti přináší. K řešení vašeho problému nabízím bezpečný prostor a odborné zázemí. Ke své práci používám dialog nebo zážitkové techniky, např. terapeutické pískoviště nebo terapeutické karty.

Nikdo vám nedá v životě záruku, že změny, které chcete vykonat, dopadnou dobře. Z praxe však vím, že nejtěžší je udělat pomyslný první krok. Ráda vám k němu dopomohu a půjdu kus cesty za změnou s vámi.

Co je pro vás to pravé?

V rámci psychoterapie nabízím:

Poradenství patchworkovým rodinám

Děti jsou mnohem zranitelnější než dospělí. Mnohdy vnímají změnu rodinných poměrů jako špatnou a jsou z toho nešťastné. Nedokážou vyhodnotit, že nový partner jednoho z rodičů nebo „noví“ sourozenci mohou představovat příjemnou a potřebnou změnu. Poradím vám, jaký přístup jako rodič zvolit, abyste sobě i svým ratolestem situaci ulehčili. Vše s individuálním přístupem a citem.

Kde, jak dlouho, za kolik

Cena

Cena individuální či rodinné psychoterapie / poradenství je jednotná a to 1300 Kč. Platbu je možná provést v hotovosti nebo bezhotovostně po sezení. Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

Délka terapie

Délka terapeutického sezení je 55 minut, u rodinné psychoterapie 85 minut.

Lokace

Terapeutické sezení je možné realizovat osobně v mých prosterech na adrese Dvorecká 21, Praha 4, nebo online přes platformu ZOOM. Jiné online platformy je možné využít pouze po předchozí domluvě.

Pojištění

Jsem zapojena do programu péče o duševní zdraví pojišťoven VZP, ZPMV, ČPZP, ZP ŠKODA a RBP, v rámci kterého můžete čerpat finanční příspěvek na psychoterapii.

Rušení akcí

Klient je povinen se v případě neúčasti z termínu terapie omluvit telefonicky (+420602 347475) nebo emailem (info@arcursus.cz) nejpozději 24 hodin předem. V opačném případě je účtována služba tak, jako by proběhla.

Reference služeb